MÖBLER / Skåp & hyllor / Jalusiskåp 7278241

nr 727 8241

Jalusiskåp

Gustaviansk stilk, tidigt 1900-tal, mahogny, längd: 135, djup: 37, höjd: 130

Kondition: slitage

Utrop:

1.500 kr

Såld:

700 kr

måndag 28 november 2011
kl 18:07:28

26/11 12:58:27 1      650 kr
26/11 13:10:11 2      Vinnande bud